KONTAKT OS ALLE HVERDAGE PÅ TLF. 2299 0020 abdance@abdance.dk

Aabenraa - Mandag

Børneballet søde prinsesser - Aabenraa

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email additional_k2tel
2020-10-01 Kristina Nedergaard kristina.nedergaard@gmail.com 24206555 Vælg betaling:  ratebetaling
Inuuna Nedergaard14/08/2015Kristinakristina.nedergaard@gmail.com24206555Thomas Nedergaardtnedergaard@gmail.com29390935
2020-10-01 Nanna TERP-Nielsen nanna_terp@yahoo.dk 51581977 Vælg betaling:  ratebetaling
Wilma Terp-Nielsen22/12/20142Nanna Terp-Nielsennanna_terp@yahoo.dk51581977Morten NygaardMorten_n82@hotmail.com24757537
2020-10-01 Mia Puisa mia.puisa@gmail.com 28740717 Vælg betaling:  ratebetaling
Martha10/12/2013Mia (mor)mia.puisa@gmail.com28740717Ruslanas (far)ruslanas.puisa@gmail.com28892432
2020-10-01 Anne-Sofie Reese asrolner@gmail.com 31532397 Vælg betaling:  ratebetaling
Rosalie27/09/2020Anne-Sofieasrolner@gmail.com31532397KasperKasperreese@gmail.com20601932
2020-10-01 Lone Bo Larsen lonebjoern@gmail.com 26745166 Vælg betaling:  ratebetaling
Sidsel Bo Larsen11/11/2020Lone Bo Larsenlonebjoern@gmail.com26745166Peter Bo Larsenjacketpark@gmail.com21810635
2020-10-01 Iulia Malanca iuliacostea19@yahoo.com 50112959 Vælg betaling:  ratebetaling
Diana Alexandra Malanca19/05/2014Iulia Malancaiuliacostea19@yahoo.com50112959Alexandru Cosmin Malancaalexdanemarca@yahoo.com52672575
2020-09-17 Anne-Sofie Reese asrolner@gmail.com 31532397 Vælg betaling:  ratebetaling
Rosalie27/09/2020Anne-Sofieasrolner@gmail.com31532397KasperKasperreese@gmail.com20601932
2020-09-13 Nanna TERP-Nielsen nanna_terp@yahoo.dk 51581977 Vælg betaling:  ratebetaling
Wilma Terp-Nielsen22/12/20142Nanna Terp-Nielsennanna_terp@yahoo.dk51581977Morten NygaardMorten_n82@hotmail.com24757537
2020-09-07 Mia Puisa mia.puisa@gmail.com 28740717 Vælg betaling:  ratebetaling
Martha10/12/2013Mia (mor)mia.puisa@gmail.com28740717Ruslanas (far)ruslanas.puisa@gmail.com28892432
2020-09-06 Mette Vinding Jørgensen mettevjorgensen@hotmail.com 24436204 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Ingrid Vinding Stilling26/07/2011Mette Vinding Jørgensenmettevjorgensen@hotmail.com24436204Peder Stillingpst@aabenraa.dk61130969
2020-09-03 Anika Birkmose Skøtt anika.1984@hotmail.com 61415853 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Claudia Birkmose Skøtt11/05/2012Anika Birkmose Skøttanika.1984@hotmail.com61415853Ulla Birkmosekaffe1955@hotmail.com42178487
2020-09-02 Iulia Malanca iuliacostea19@yahoo.com 50112959 Vælg betaling:  ratebetaling
Diana Alexandra Malanca19/05/2014Iulia Malancaiuliacostea19@yahoo.com50112959Alexandru Cosmin Malancaalexdanemarca@yahoo.com52672575
2020-08-22 Lone Bo Larsen lonebjoern@gmail.com 26745166 Vælg betaling:  ratebetaling
Sidsel Bo Larsen11/11/2020Lone Bo Larsenlonebjoern@gmail.com26745166Peter Bo Larsenjacketpark@gmail.com21810635
2020-08-13 Kristina Nedergaard kristina.nedergaard@gmail.com 24206555 Vælg betaling:  ratebetaling
Inuuna Nedergaard14/08/2015Kristinakristina.nedergaard@gmail.com24206555Thomas Nedergaardtnedergaard@gmail.com29390935
Email all customers

Seje drenge - Aabenraa

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email additional_k2tel
2020-10-01 Britta Schmidt schmidtbritta@yahoo.com 25536484 Vælg betaling:  ratebetaling
Daniel Schmidt Whelan03/03/2009Britta Schmidtschmidtbritta@yahoo.com25536484Thomas Whelanthomasguy.whelan@gmail.com23272371
2020-10-01 Pia Ravn Piaravn1973@gmail.com +4551266597 Vælg betaling:  ratebetaling
Esben Ravn26/02/20082Pia RavnPiaravn1973@gmail.com51266597Casper Ravnravncasper@gmail.com51266596
2020-10-01 Shayan Amal Niroshan anjaasir@hotmail.com 61271280 Vælg betaling:  ratebetaling
Shayan23/03/2016Anja Niroshananjaasir@hotmail.com61271280Amal NiroshAmalniroshasir@gmail.com42556580
2020-10-01 Sandie Johansen langhornshundecenter@gmail.com 27630628 Vælg betaling:  ratebetaling
Jeppe langhorn johansen23/09/2020Sandielanghornshundecenter@gmail.com27630628Allan johansenAj-byg@mail.dk22304964
2020-10-01 Sandie Johansen langhornshundecenter@gmail.com 27630628 Vælg betaling:  ratebetaling
Jonas langhorn Johansen23/09/2020Sandielanghornshundecenter@gmail.com27630628Allan JohansenAj-byg@mail.dk22304964
2020-10-01 Frederikke Winther f_s_winther@hotmail.com 51548075 Vælg betaling:  ratebetaling
Gorm14/11/2013Frederikke Wintherf_s_winther@hotmail.com51548075Brian reimerBrianreimer@hotmail.com60192844
2020-10-01 Charlotte Eggert cseggert@yahoo.dk 30869002 Vælg betaling:  ratebetaling
Malte Eggert Mortensen03/12/2013Charlotte Eggertcseggert@yahoo.dk30869002Morten MortensenLillemosse@gmail.com60178002
2020-09-22 Pia Ravn Piaravn1973@gmail.com +4551266597 Vælg betaling:  ratebetaling
Esben Ravn26/02/20082Pia RavnPiaravn1973@gmail.com51266597Casper Ravnravncasper@gmail.com51266596
2020-09-14 Shayan Amal Niroshan anjaasir@hotmail.com 61271280 Vælg betaling:  ratebetaling
Shayan23/03/2016Anja Niroshananjaasir@hotmail.com61271280Amal NiroshAmalniroshasir@gmail.com42556580
2020-09-13 Britta Schmidt schmidtbritta@yahoo.com 25536484 Vælg betaling:  ratebetaling
Daniel Schmidt Whelan03/03/2009Britta Schmidtschmidtbritta@yahoo.com25536484Thomas Whelanthomasguy.whelan@gmail.com23272371
2020-09-07 Frederikke Winther f_s_winther@hotmail.com 51548075 Vælg betaling:  ratebetaling
Gorm14/11/2013Frederikke Wintherf_s_winther@hotmail.com51548075Brian reimerBrianreimer@hotmail.com60192844
2020-09-07 Charlotte Eggert cseggert@yahoo.dk 30869002 Vælg betaling:  ratebetaling
Malte Eggert Mortensen03/12/2013Charlotte Eggertcseggert@yahoo.dk30869002Morten MortensenLillemosse@gmail.com60178002
2020-09-05 Sandie Johansen langhornshundecenter@gmail.com 27630628 Vælg betaling:  ratebetaling
Jonas langhorn Johansen23/09/2020Sandielanghornshundecenter@gmail.com27630628Allan JohansenAj-byg@mail.dk22304964
2020-09-05 Sandie Johansen langhornshundecenter@gmail.com 27630628 Vælg betaling:  ratebetaling
Jeppe langhorn johansen23/09/2020Sandielanghornshundecenter@gmail.com27630628Allan johansenAj-byg@mail.dk22304964
Email all customers

Ungdomshowhold - Aabenraa

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email additional_k2tel
2020-10-01 Inga Ziemele ingaz@outlook.dk 21454681 Vælg betaling:  ratebetaling
Isabella Eschelsen02/10/20098Ole Eschelseningaz@outlook.dk51209936Inga Ziemeleingaz@outlook.dk21454681
2020-10-01 Nora Østgaard sara.feddersen@hotmail.com 20998924 Vælg betaling:  ratebetaling

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/taxonomy.php on line 290

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
_fly_woo_discount_price_rules:  
Nora Østgaard25/05/20203Sarasara.feddersen@hotmail.com20998924Sarasara.feddersen@hotmail.com20998924
2020-10-01 Stella Aagesen toft07@gmail.com 71787672 Vælg betaling:  ratebetaling
Stella Aagesen21/08/20075Bitten Aagesentoft07@gmail.com71787672Brian Aagesenb.kjerulff@gmail.com93106626
2020-10-01 Nina Gerschefski ninagerschefski@hotmail.com 20832367 Vælg betaling:  ratebetaling
Ida Gerschefski19/09/2020Nina Gerschefskininagerschefski@hotmail.com20832367Rico Ludvigsenrico.ludvigsen@gmail.com21241760
2020-10-01 brian schmidtke schmidtkebrian@gmail.com 50484772 Vælg betaling:  ratebetaling
Natashia10/03/20082Brianschmidtkebrian@gmail.com50484772Brianschmidtkebrian@gmail.com50484772
2020-10-01 Karina Damgaard karinaenedam@gmail.com 24417491 Vælg betaling:  ratebetaling
Klara Enemark Damgaard18/11/20086Karina Enemark Damgaardkarinaenedam@gmail.com24417491Steffan H. Damgaard - Farsteffanhd@gmail.com42230215
2020-09-25 Karina Damgaard karinaenedam@gmail.com 24417491 Vælg betaling:  ratebetaling
Klara Enemark Damgaard18/11/20086Karina Enemark Damgaardkarinaenedam@gmail.com24417491Steffan H. Damgaard - Farsteffanhd@gmail.com42230215
2020-09-24 Baiba Gulajevskis aileo@inbox.lv 50924382 Vælg betaling:  ratebetaling
Patricija22/07/20091Baibabaiba.kalnciema@inbox.lv50210054Ojarsaileo@inbox.lv50924382
2020-09-14 Dan Sandhøj Fromm dan@dandrum.dk 21688232 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Isabella Rosenkjær Johansen23/10/2009Dan Sandhøj Frommdan@dandrum.dk21688232Tine Frommtinefromm@gmail.com51209259
2020-09-14 Dan Sandhøj Fromm dan@dandrum.dk 21688232 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Natascha Schmidt-Pedersen18/08/2008Dan Sandhøj Frommdan@dandrum.dk21688232Tine Frommtinefromm@gmail.com51209259
2020-09-12 Nina Gerschefski ninagerschefski@hotmail.com 20832367 Vælg betaling:  ratebetaling
Ida Gerschefski19/09/2020Nina Gerschefskininagerschefski@hotmail.com20832367Rico Ludvigsenrico.ludvigsen@gmail.com21241760
2020-09-11 Malene Lund malenethomsen29@hotmail.com 51910502 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Sofia Kjestine Lund05/03/20096Malene Lundmalenethomsen29@hotmail.com51910502Jesper Lundlundjj@hotmail.com22185589
2020-09-06 Heidi Dahl heidi@tang-dahl.dk 20486373 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Ida-Elisabeth Tang Dahl24/01/200810Heidi Dahlheidi@tang-dahl.dk20486373Steven Dahlsteven@tang-dahl.dk23461324
2020-09-06 Jeanett Hartig jfh.hartig@gmail.com 24466789 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Maja Goodall28/03/20107Jeanett Fabricius Hartigjfh.hartig@gmail.com24466789Jonas GoodallJonas.Goodall@ingrammicro.com41653210
2020-09-06 Lars Svoger lasv@kolding.dk 29279171 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Maria Svoger18/05/20094Lars Svogerlasv@kolding.dk29279171Birgit Svogersvoger@privat.dk60639111
2020-09-06 Julia Gehle julia@gehle.dk 20581325 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Nadja Gehle22/10/2009Julia Gehlejulia@gehle.dk20581325Chris Zalewskiinfo@audiodanmark.dk53613277
2020-09-06 Inga Ziemele ingaz@outlook.dk 21454681 Vælg betaling:  ratebetaling
Isabella Eschelsen02/10/20098Ole Eschelseningaz@outlook.dk51209936Inga Ziemeleingaz@outlook.dk21454681
2020-09-06 Line Øgendahl lineooe@gmail.com 61318135 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Amalie Øgendahl02/01/20204Line Øgendahllineooe@gmail.com61318135Bjarke Jørgensenbjarkejo@gmail.com60211195
2020-09-06 Anne-Mette Christiansen apetersen24@hotmail.com 22302225 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Eva Christiansen30/09/20206Anne-Mette Christiansenapetersen24@hotmail.com22302225Flemming ChristiansenFlemming. Kolt. Christiansen@hydro.com51231308
2020-09-02 Kirsten Hansen kihanfogt@live.dk 28778775 Vælg betaling:  ratebetaling
Frederik Hansen Fogt07/09/2020Kirsten Hansenkihanfogt@live.dk28778775Thomas Rasmussenkihanfogt@gmail.com22391314
2020-08-31 brian schmidtke schmidtkebrian@gmail.com 50484772 Vælg betaling:  ratebetaling
Natashia10/03/20082Brianschmidtkebrian@gmail.com50484772Brianschmidtkebrian@gmail.com50484772
2020-08-30 Nora Østgaard sara.feddersen@hotmail.com 20998924 Vælg betaling:  ratebetaling

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/taxonomy.php on line 290

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
_fly_woo_discount_price_rules:  
Nora Østgaard25/05/20203Sarasara.feddersen@hotmail.com20998924Sarasara.feddersen@hotmail.com20998924
2020-08-25 Stella Aagesen toft07@gmail.com 71787672 Vælg betaling:  ratebetaling
Stella Aagesen21/08/20075Bitten Aagesentoft07@gmail.com71787672Brian Aagesenb.kjerulff@gmail.com93106626
2020-07-30 Nora Østgaard sara.feddersen@hotmail.com 20998924 Vælg betaling:  ratebetaling

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/taxonomy.php on line 290

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
_fly_woo_discount_price_rules:  
Nora Østgaard25/05/20203Sarasara.feddersen@hotmail.com20998924Sarasara.feddersen@hotmail.com20998924
2020-07-30 Sissel Elholm sisselelholm@outlook.com 40778851 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/taxonomy.php on line 290

Notice: Array to string conversion in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/kses.php on line 1644

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
_fly_woo_discount_price_rules:  
Marie Elholm MathiasenKent Nielsen
Email all customers

Freestyle - Aabenraa

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email additional_k2tel
2020-09-06 Gudrun GUDJONSDOTTIR ninafina76@gmail.com 93884679 Vælg betaling:  ratebetaling
Dalia Bjorgmundsdottir03/01/20052020/2021Gudrun Jonina GUDJONSDOTTIRninafina76@gmail.com93884679Bjorgmundurbjorgmundur@gmail.com93957655
Email all customers

Showdance - Aabenraa

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email additional_k2tel
2020-10-01 Heidi Thøisen heidithoeisen@gmail.com 28924455 Vælg betaling:  ratebetaling
Amalie Thøisen02/05/2002Heidi Thøisenheidithoeisen@gmail.com28924455Leif Thøisenlaicagizmo@gmail.com22552929
2020-10-01 peter From-Eriksen pfromeriksen@gmail.dk 21293316 Vælg betaling:  ratebetaling
Ella Dixon10/09/20026Ella Dixonelladixon715@gmail.com42942531Peter From-Eriksenpfromeriksen@gmail.com21293316
2020-09-30 Heidi Thøisen heidithoeisen@gmail.com 28924455 Vælg betaling:  Ratebetaling
Amalie Thøisen02/05/2002Heidi Thøisenheidithoeisen@gmail.com28924455Leif Thøisenheidithoeisen@gmail.com22552929
2020-09-09 iben le fevre iben@famlefevre.dk 40576744 Vælg betaling:  ratebetaling
Hannah Le Fevre04/01/20062iben le fevreiben@famlefevre.dk40576744Jesper Le FevreJesper@famlefevre.dk26297703
2020-09-07 Dorthe Lind-Kunstmann lindkunstmann@live.dk 29919303 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Sophia Lind-Kunstmann07/07/202012Dorthe Lind-Kunstmannlindkunstmann@live.dk29919303Tom Lind-Kunstmannlindkunstmann@live.dk22678757
2020-09-04 peter From-Eriksen pfromeriksen@gmail.dk 21293316 Vælg betaling:  ratebetaling
Ella Dixon10/09/20026Ella Dixonelladixon715@gmail.com42942531Peter From-Eriksenpfromeriksen@gmail.com21293316
2020-09-03 Camilla van Berkel Bech Mikkelsen van_Berkel@live.dk 61311586 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Camilla van Berkel Bech Mikkelsen23/11/198829Camilla van Berkel Bech Mikkelsenvan_Berkel@live.dk61311586Camilla van Berkel Bech Mikkelsenvan_Berkel@live.dk61311586
2020-09-01 Heidi Thøisen heidithoeisen@gmail.com 28924455 Vælg betaling:  ratebetaling
Amalie Thøisen02/05/2002Heidi Thøisenheidithoeisen@gmail.com28924455Leif Thøisenlaicagizmo@gmail.com22552929
Email all customers

Funky ladies & gents - Aabenraa

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email additional_k2tel
2020-10-01 Heidi Olesen heidiolesen361@hotmail.com 29124521 Vælg betaling:  ratebetaling
Heidi Olesen23/05/1980Trine Hadberg Hansenjrgensentrine@gmail.com22258487Conny JørgensenConnykliplev@gmail.com61753265
2020-10-01 Ditte Ravn ditterravn@gmail.com 27797432 Vælg betaling:  ratebetaling
Ditte16/03/1993Karen Ravnkaren@teddyravn.dk20287429Teddy RavnTeddy@teddyravn.dk21751729
2020-10-01 Mathilde Kalb Neertoft neertoftm@gmail.com 42271218 Vælg betaling:  ratebetaling
Mathilde Kalb Neertoft12/10/1993Hanne Kalb Neertoftkalbdk@yahoo.dk42250908Lars Neertoftneertoft@newmail.dk60 70 16 49
2020-10-01 Hanne kalb Neertoft kalbdk@yahoo.dk 42250908 Vælg betaling:  ratebetaling
Hanne kalb09/08/1966Mathilde kalb Neertofthannekalb@gmail.dk42250908Frederik kalb NeertoftFrederikkalb@yahoo.dk60 63 91 79
2020-09-13 Ditte Ravn ditterravn@gmail.com 27797432 Vælg betaling:  ratebetaling
Ditte16/03/1993Karen Ravnkaren@teddyravn.dk20287429Teddy RavnTeddy@teddyravn.dk21751729
2020-09-11 Bibbi Kisbye bibbikisbye@hotmail.com 51787687 Vælg betaling:  ratebetaling
Bibbi Kisbye20/06/1988Bibbibibbikisbye@hotmail.com51787687BibbiBibbikisbye@hotmail.com51787687
2020-09-06 Trine Hadberg Hansen jrgensentrine@gmail.com 22258487 Vælg betaling:  ratebetaling
Trine Hadberg Hansen30/06/1990Steffan Hadberg Hansensthmontage@gmail.com42771036Heidi OlesenHeidiolesen361@hotmail.com29124521
2020-09-06 Hanne kalb Neertoft kalbdk@yahoo.dk 42250908 Vælg betaling:  ratebetaling
Hanne kalb09/08/1966Mathilde kalb Neertofthannekalb@gmail.dk42250908Frederik kalb NeertoftFrederikkalb@yahoo.dk60 63 91 79
2020-09-04 Heidi Olesen heidiolesen361@hotmail.com 29124521 Vælg betaling:  ratebetaling
Heidi Olesen23/05/1980Trine Hadberg Hansenjrgensentrine@gmail.com22258487Conny JørgensenConnykliplev@gmail.com61753265
2020-09-01 Mathilde Kalb Neertoft neertoftm@gmail.com 42271218 Vælg betaling:  ratebetaling
Mathilde Kalb Neertoft12/10/1993Hanne Kalb Neertoftkalbdk@yahoo.dk42250908Lars Neertoftneertoft@newmail.dk60 70 16 49
2020-09-01 Hanne kalb Neertoft kalbdk@yahoo.dk 42250908 Vælg betaling:  ratebetaling
Hanne kalb Neertoft09/08/1966Mathildehanneklab@gmail.com42241210FrederikFrederikkalb@yahoo.dk60 63 91 79
2020-09-01 Rasmus Nielsen RASMUS1979@HOTMAIL.COM 61144218 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Rasmus Nielsen14/05/19794Rasmus Nielsenrasmus1979@hotmail.com61144218Rasmus Nielsenrasmus1979@hotmail.com61144218
Email all customers