KONTAKT OS ALLE HVERDAGE PÅ TLF. 2299 0020 abdance@abdance.dk

Haderslev - Torsdag

Søde piger og Seje drenge – Haderslev

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email
2020-09-09 Simone Kiær lillemone_6@hotmail.com 27571326 Vælg betaling:  ratebetaling
Victoria Geil08/04/2015Simone Kiærlillemone_6@hotmail.com27571326Aage-Axel GeilGejl2004@hotmail.com
2020-09-04 Pernille Lausen pla@eldorado.dk 60430931 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Karla Holzapfel Lausen05/10/20161Pernille Holzapfel Lausenpla@eldorado.dk60430931Henrik Holzapfelhh@suedwind.com
2020-09-03 Annette Bohsen Pedersen annette.bohsen@gmail.com 61269534 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Luna Bohsen Pedersen30/03/2015Annette Bohsen Pedersenannette.bohsen@gmail.com61269534Palle PedersenPallepey@gmail.com
Email all customers

Juniorshowhold – Haderslev

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email
2020-09-23 Chalotte Albers Vestergaard albersvestergaard@gmail.com 28189010 Vælg betaling:  ratebetaling
Emilia Albers Vestergaard30/09/2020Chalotte Albers Vestergaardalbersvestergaard@gmail.com28189010Klaus Vestergaardalbersvestergaard@gmail.com
2020-09-16 Kristina Westgate krisw@hotmail.dk 31517193 Vælg betaling:  ratebetaling
Caroline Kathrine Westgate Thomsen22/02/20133Kristina Westgatekrisw@hotmail.dk31517193Anders Bender ThomsenAnders_Bt@msn.com
2020-09-15 Alma Hadzic alma974@outlook.dk 31785767 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Nejla Custovic31/01/20127Almaalma974@outlook.dk31785767Maho Custovicmahagrom@hotmail.com
2020-09-13 Lisbeth Duholm lisbethchristiansen@hotmail.com 24403676 Vælg betaling:  ratebetaling
Augusta duholm27/11/2012Færste sæsonLisbeth duholmlisbethchristiansen@hotmail.com24403676Morten duholmMortenduholm@gmail.com
2020-09-10 Kirsten Truelsen kirstentruelsen@privat.dk 51356866 Vælg betaling:  ratebetaling
Katrine Lauridsen31/08/20204Kirsten Truelsenkirstentruelsen@privat.dk51356866Henrik Lauridsenhl.haderslev@nytsyn.dk
2020-09-10 Susanne Hansen susanne_hansen@hotmail.com 40966874 Vælg betaling:  ratebetaling
Elise Hansen02/12/201210Susanne Hansensusanne_hansen@hotmail.com40966874Vibeke Hansensusanne_hansen@hotmail.com
2020-09-10 Dennis Nielsen dennislangmachnielsen@gmail.com 51293053 Vælg betaling:  ratebetaling
Karla Niekiel04/08/2011Dennis Langmach Nielsendennislangmachnielsen@gmail.com51293053Jeanne Niekieljeanneniekiel@hotmail.com
2020-09-09 Sif Skøtt Schmidt chrislund27@hotmail.com 22849690 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Sif22/04/2012Christine Lundchrislund27@hotmail.com22849690Henrik Schmidtchrislund27@hotmail.com
2020-09-07 Line Niemann line.borup.niemann@gmail.com 61271021 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Simone Niemann25/11/2010Line Niemannline.borup.niemann@gmail.com61271021Gerdt Niemannline.borup.niemann@gmail.com
2020-09-07 Pernille Rosenquist pernillerosenquist@gmail.com 22834718 Vælg betaling:  ratebetaling
Eline Rosenquist24/04/20121Pernille Rosenquistpernillerosenquist@gmail.com22834718Peter RosenquistBulibarger@gmail.com
2020-09-06 Stine Christensen stinestarup2@gmail.com 61670343 Vælg betaling:  ratebetaling
Liva Otto Christensen01/08/20132Stine Christensenstinestarup2@gmail.com61670343Danielvento28vr6@hotmail.com
2020-09-05 Annika Hinrup annikahinrup@hotmail.com 20414504 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Dicte Hinrup23/05/20111Annika Hinrupannikahinrup@hotmail.com20414504Ronny Jensenrj@tricolore.dk
2020-09-04 Nete Schaumann camilla.erlang@gmail.com 40867909 Vælg betaling:  ratebetaling
Nete Schaumann17/02/2013Camilla Schaumanncamilla.erlang@gmail.com40867909Jesper SchaumannJesper.dgds@hotmail.com
2020-09-04 Henriette Thiemer andersenhenriette86@gmail.com 25601075 Vælg betaling:  ratebetaling
Alberte Thiemer12/06/20201Henriette Thiemerhan@jv.dk25601075Glenn Thiemerglenn.thiemer@bestseller.com
2020-09-02 Tanja Gjødvad T_gjoedvad@hotmail.com 20531967 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Ea08/05/20111Tanjat_gjoedvad@hotmil.com20531967Mortenmhg@evet.dk
2020-08-31 Anita Enevoldsen a.enevoldsen86@gmail.com 29926128 Vælg betaling:  ratebetaling
Vigga Enevoldsen15/07/20135Anita Enevoldsena.enevoldsen86@gmail.com29926128Anders EnevoldsenA.enevoldsen@gmail.com
2020-08-23 Stine Randing stinschen@dadlnet.dk 51225201 Vælg betaling:  ratebetaling
Frida Randing24/09/20111Stine Randingstinschen@dadlnet.dk51225201Claus RandingClausranding@yahoo.dk
2020-08-19 Claus Kolding rosenbakken64@gmail.com 21761165 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Savannah Jensine Kolding30/07/20113Claus Koldingrosenbakken64@gmail.com21761165Sanne Koldingmindronning@hotmail.com
Email all customers

Ungdomshowhold – Haderslev

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email
2020-09-14 Dennis Enevoldsen dennis.enevoldsen@icloud.com 53195273 Vælg betaling:  ratebetaling
Ida Marie Enevoldsen25/10/20053Dennis Enevoldsendennis.enevoldsen@icloud.com53195273Maria C. Enevoldsenmaria230980@gmail.com
2020-09-12 Silja Meilandt meilandt@gmail.com 24416331 Vælg betaling:  ratebetaling
Silja27/03/20205Christina Meilandtmeilandt@gmail.com24416331ChristinaCkme@aabenraa.dk
2020-09-12 Tine Rohden Mikkelsen trm@mail.dk 20113868 Vælg betaling:  ratebetaling
Marie R Mikkelsen05/01/2009Tine R Mikkelsentrm@mail.dk20113868Holger MikkelsenHomi@haderslev.dk
2020-09-11 Annette Rodenberg a.rodenberg@me.com 23237233 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Jessica Maja Bomberg Juul26/03/2008Annette Rodenberga.rodenberg@me.com23237233Mads Bombergmads_bomberg@live.dk
2020-09-10 Stine Thomsen stine08.st@gmail.com 28964289 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Nikoline Thomsen28/02/20081Stine Thomsenstine08.st@gmail.com28964289Allan ThomsenAt-el@mail.dk
2020-09-09 Jakob Kragh Dalskov jakobkraghdalskov@gmail.com 61713121 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Maia Lisa Vest Dalskov26/07/20072Amalie Vest Eriksenamalievesteriksen@gmail.com61263121Jakob Kragh Dalskovjakobkraghdalskov@gmail.com
2020-09-07 Mette Dalgaard met.te@hotmail.com 20785168 Vælg betaling:  ratebetaling
Vanessa26/08/2006Mettemet.te@hotmail.com2078518Mettemet.te@hotmail.com
2020-09-03 Mathilde Sidse Madsen mm@groundaccount.dk 40821199 Vælg betaling:  ratebetaling
Caroline Sidse Madsen17/11/2008Mathilde Sidse Madsenmm@groundaccount.dk40821199Casper Madsencam@groundaccount.dk
2020-08-29 Jette Barslund jette_barslund@yahoo.dk 51294827 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Liva Barslund Witt31/03/20102Jettejette_barslund@yahoo.dk51294827Jettejette_barslund@yahoo.dk
2020-08-17 Lene Jessen Gram lenejessen@live.dk 28600066 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Julie Jessen Gram29/05/20102Lene Jessen Gramlenejessen@live.dk28600066Henrik GramHenrikgram26@gmail.com
2020-08-09 Helene Baarup-Christensen ihlarsen@live.dk 25323083 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Emma Baarup-Christensen08/09/201010Helene Baarup-ChristensenIhlarsen@live.dk25323083René Baarup-ChristensenIhlarsen@live.dk
Email all customers

Showdance/Moderne/Jazz – Haderslev

Date Billing First name Billing Last name Billing E-mail Billing Phone Variation additional_navn additional_partner additional_birth additional_antal additional_kontaktperson1 additional_k1email additional_k1tel additional_kontaktperson2 additional_k2email
2020-09-14 Jan Slot Nielsen jan.slot.nielsen@hds.com 40702569 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Klara Augusta Kissow Slot Nielsen11/09/20068Jan Slot Nielsenjan.slot.nielsen@hds.com40702569Henriette Kissow Petersenhenriette.kissow.petersen@gmail.com
2020-09-11 Bente Nielsen bente.dk.nielsen@gmail.com 22314804 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/taxonomy.php on line 290

Notice: Array to string conversion in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/kses.php on line 1644

Notice: Array to string conversion in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/kses.php on line 1644

Notice: Array to string conversion in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/kses.php on line 1644

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 417

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/clients/i97488/abdance.dk/web/wp-includes/class-wp-block-parser.php on line 489
_advanced_woo_discount_item_total_discount:  
Frederikke Junker23/04/200612Bente Nielsenbente.dk.nielsen@gmail.com22314804Frederikke JunkerFrederikke.junker@gmail.com
2020-09-09 Ditte Pilgaard ditte154@gmail.com 61652415 Vælg betaling:  ratebetaling
Ditte Pilgaard14/04/20041Lone Stubgaardlonestubgaard@outlook.com61652310Jan Pilgaardsassersen@hotmail
2020-09-06 Malou Schøtt maloueschott@gmail.com 51184690 Vælg betaling:  ratebetaling
Malou28/10/19961Benjaminbenjaminlund49@gmail.com23264031MaleneMaleneengelbrecht@gmail.com
2020-09-05 Marianne Bohsen mariannebohsen@hotmail.com 25537636 Vælg betaling:  ratebetaling
Line Bram11/03/20043Marianne Bohsenmariannebohsen@hotmail.com25537636Benny Brambennybram@youmail.dk
2020-09-04 Bethina Thrane bethina.thrane@me.com 61694075 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Pernille Berg Thrane02/11/2004Pernille Berg Thranepbthrane@icloud.com6173306661694075bethina.thrane@me.com
2020-08-30 Mia Schirakow miaschirakow@gmail.com 27820092 Vælg betaling:  ratebetaling
Mia Schirakow11/03/199620Heidi Martinsenmusseheidi@gmail.com26929592Glen Johansenglenjohansen@hotmail.dk
2020-08-30 Emma Priess emmapriess@live.dk 21277493 Vælg betaling:  ratebetaling
Emma Priess03/10/20202Andreastofte1994us@hotmail.com26117398Bettinaslabkp@gmail.com
2020-08-07 Kirsten Baumgarten kgbaumgarten@gmail.com 61781906 Vælg betaling:  betal-for-en-hel-saeson
Sophie Petronella16/04/2006siden 2012Kirsten Baumgartenkgbaumgarten@gmail.com61781906Erik Gjødrik-Baumgartengjodrik@gmail.com
Email all customers

Funky ladies and gents 25+ – Haderslev

This product currently has no customers

Voksen pardans begynder – Haderslev

This product currently has no customers